Adli Bilim Eğitimleri

  Adli Bilişim, Mobil sistemleri ve dijital tüm materyaller üzerinden bilgi toplanıp incelenmesi, derlenmesi, değerlendirilmesi, raporlanması ve sakla..

Adli Bilim Eğitimleri

  Adli Bilişim Uzmanı olabilmek, bu alanda yetkin sayılabilmek, Adli Bilişim konusunda uzmanlaşmak isteyen ve bu alana ilgi duyan herkesi kapsamaktadı..

Adli Bilim Eğitimleri

  Temel Ses ve Görüntü sistemlerine yönelik kavramlarının anlatıldığı bu eğitimde temel ve ileri düzey Ses ve Görüntü işleme teknikleri deta..

Adli Bilim Eğitimleri

  Temel veritabanı yönetim sistemlerine yönelik kavramlarının anlatıldığı bu eğitimde temel ve ileri düzey veri sorgulama teknikleri detaylı ola..

Adli Bilim Eğitimleri

  Temel Animasyon kavramlarının anlatıldığı bu eğitimde temel ve ileri düzey Animasyon teknikleri detaylı olarak işlenmekte. Animasyon Oluşturma ..

Teknoloji & Yazılım

  Bilişim ve teknolojik çerçevede işlenen suçları ve buna ilişkin önleyici tedbirleri öğrenecek ve mağduriyet yaşamamak adına bu kurs ile..

Sağlık & Koçluk

  Sunum içeriğini hazırlamak için gerekli temel bilgileri, mesajınızı ve konu başlıklarını hazırlama ilkelerini,..

Hukuk Eğitimleri

  Bilişim, bilişim bilimi ya da bilgisayar bilimi, bilgi ve hesaplamanın kuramsal temellerini ve bunların bilgisayar sistemlerinde uygulanabilmeleri..

Sağlık & Koçluk

  Koçluk, gerek kişilerin gerekse kurumların daha güçlü hedefler belirlemesini, proaktif kararlarla olumlu farklar yaratan girişimlerde bulunmasını..

Siber Suçlar Eğitmenliği Eğitimi Sertifika Programı ile 9 farklı eğitim alarak geleceğin mesleklerinden birini uzaktan eğitim modeli ile öğrenmiş olacaksınız. Siber Suçlar ve Güvenliği Eğitimi, Bilişim Hukuku, Adli Bilişim Uzmanlığı, Adli Bilişim Ses ve Görüntü İnceleme, Adli Bilişim Mobil İnceleme, Adli Bilişim Veri tabanı İnceleme, Adli Animasyon, Etkili Sunum Teknikleri, Eğitim Koçluğu derslerini tek tek almış olsanız.